•  

В Ірпені мер-забудовник розправився з протестувальниками

990
В Ірпені мер-забудовник розправився з протестувальниками

Активіста Євгена Мельничука, який протистояв забудові та знищення зелених зон Ірпеня, сильно побили.

Як повідомляє журналістка Олена Жежера в Facebook, це сталося 4 серпня, пише «Українська правда».

«Минуло трохи більше тижня, як побили Бучацького активіста Alexа Kulibabchukа.  Саша  протистояв забудовникам, які знищували ліс, і увійшов у відкритий конфлікт із ними», - зазначила Олена.

Учора, 4 серпня, по-звірячому побили Євгена Мельничука, батька 5-х дітей, наймолодшій з яких ледве виповнилося 5 місяців. Женя так само протистояв забудові і відкрито виступив проти знищення зелених зон Ірпеня по вулиці Єсеніна », - повідомила журналістка.

«Забудовник - фірма« Орлан», як стверджують місцеві, наближена до Карплюка (мера міста.). Правоохоронці регіону, очевидно, підгодовані і задобрені забудовниками, в конфлікт втручаються неохоче », - уточнила журналістка.

За її словами, «в Ірпені назріває майдан».

«Люди лише зараз почали усвідомлювати, яку ціну їм доведеться платити за парки та газони Бучі та Ірпеня!», - Додала Жежера.

Як уточнив на своїй сторінці в соцмережі адвокат Лаврентій Кухалейшвілі, в місцевій лікарні Євгену зашили голову і відправили в обласну клініку.

«У Жені дуже важкий стан. Лікарі кажуть, що перелом основи черепа, струс головного мозку і таке інше. », - уточнив адвокат.

Кухалейшвілі зазначив, усі прекрасно розуміють, що це справа рук команди Карплюка через події навколо ділянки на Єсеніна 30, в якій Мельничук виступив позивачем у адміністративній справі, де на земельній ділянці суд заборонив «проводити будь-які дії».

«Забудовники відчувають себе в місті, який очолює мер-забудовник - абсолютно безкарно! Всі ці дії відбуваються через те, що місцева міліція щодня не реагує на звернення товариства щодо знищення зелених зон та незаконної забудови! Арсен Аваков, Зорян Шкіряк Артем Шевченко, що це відбувається! Поки в Україні війна, поруч з Києвом, тітушкі і забудовники знущаються і б'ють активістів, а міліція мало того, що нічого не роблять, так ще й кришують забудовників », - підкреслив Кухалейшвілі.

Користувачці Natasha Yurchak оприлюднила фото мера Ірпеня, який, за її словами, разом зі своєю командою вирубує для забудови реліктовий ліс і б'є активістів.

«Країно, знай своїх злочинців в обличчя! 

Перед вами Нова Особа, яка під шумок, з новими гаслами, новими піар-методами пролізло в мери Ірпеня, і тепер разом із зграєю охоронців-тітушок розправляється з усіма, хто не згоден з вирубкою гектарів реліктового лісу! Володимир Карплюк - його ім'я. Тому що руками його охоронців був жорстоко побитий гумовими кийками активіст, батько 5 дітей, майданівець, переселенець із Севастополя Євген Мельничук. Поки з'ясовується ступінь тяжкості його травм, але вже зрозуміло, що для бізнес-мера, який вже і так прогримів на всю країну своїми 67 квартирами, - цей крок був фатальним », - зазначила активістка.

І така безкарність посадовців, які тримають батальйони та тітушок для розправи над людьми простежується всюди! Хіба не схожий випадок був кілька місяців тому, коли батальйон спецпризначення "Полтавщина" під керівництвом губернатора Полтавської ОДА Головка почав розправи над людьми на вул. Ляхова, 12 А, які відстоювали свою прибудинкову територію від незаконних засіхань депутата Сірика. 

ЗМІ потроху просинається віді сну й починає відстоювати права й думку простих людей! Ці події в Ірпені суголосні в своїй злочинності з подіями на Ляхова, 12 А. Тоді ми були одні на фронті боротьби ЗМІ, тепер нас підтримують http://crime.in.ua.

Події розправи над людьми з боку посадовців змушують замислитися й об'єднуватися на шляху до відстоювання справедливості й закону. Нагадаємо, що стаття 5 КУ говорить: "Єдина влада в Україні - народ". Захистимо себе самі, якщо спецпідрозділи, які утримуються за наші з вами податки, охороняють мерів, губернаторів та провладних чиновників, що зловживають владою і взагалі не думають за свою країну. 

Посилання на джерело: http://crime.in.ua/node/11137

Коментарі