•  

В корупції начальника Держземагенства Полтавщини звинуватив уже його власний заступник

4070
В корупції начальника Держземагенства Полтавщини звинуватив уже його власний заступник

Заступник начальника головного управління Держземагенства у Полтавській області Олександр Шило публічно і недвозначно натякнув на те, що його шеф Ярослав Сколота бере хабарі.

Під час зустрічі Олександра Шила з сільськими головами і чиновниками сьогодні на нараді в облдержадміністрації на чиновника посипалися звинувачення.

Представники місцевих громад висунули претензії Держземагенству в роздачі сільських земель без узгоджень з громадами, що порушує права селян на отримання паїв.

Вислухавши, Олександр Шило неочікувано прозоро натякнув що виділення землі які відбувались з порушенням закону були зроблені за оплату особисто його шефу – начальник департаменту:

«Цю проблему легко подолати, якщо призначити чесного і некорумпованого начальника ГУ Держземагентства у Полтавській області» - сказав Шило.

Разом з цим коли, послідувало уточнююче питання від голови обласної ради Петра Ворони «чи вважає Шило нинішнього начальника обласного управління держземагенства нечесним і корумпованим» - чиновник промовчав.

Примітно, що Олександр Шило обмовився про «нечесного начальника» тільки після того, як минулого тижня голова ОДА Валерій Головко разом з головою облради Петром Вороною синхронно звинуватили Ярослава Сколоту в корупції.

Коментарі