•  

В Кременчуці з’явилася маршрутка з безкоштовним Wi-Fi

440
В Кременчуці з’явилася маршрутка з безкоштовним Wi-Fi

Швидкість інтернет-автобуса – до 14,1 мб/сек.

В Кременчуці з'явилася маршрутка з безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Wi-Fi установив власним рахунком водій маршрутного таксі Василь. На збільшення пасажиропотоку водій не сподівається, каже – ділиться мережею бо сам прихильник новітніх технологій:

«Я дізнався, що в деяких містах з'являється безкоштовна мережа, в метро, наприклад, і тоді в мене, а як би мені в автобусі встановити Інтернет, щоб мої пасажири могли користуватися ним» - каже Василь.

За словами водія на апаратуру він витратив понад тисячу гривень, та власним коштом відшкодовує абонплату, в середньому за день від 10 до 15 гривень. Водій уклав контракт зі стільниковим оператором зв’язку – доступ до Всесвітнього павутиння на ходу автобус отримує через GSM-термінал, та «роздає» його по Wi-Fi.

На склі вікон маршрутки – відповідні наліпки, які сповіщають про «бонус». На вартість поїздки він не впливає. Поки Інтернет працює в автобусі чотири дні на тиждень. За словами водія пасажири пропозиції дивуються, посміхаються, а молодь вже активно користується.

Максим Кондратенко

Коментарі