•  

В квартирах полтавців +10

220
В квартирах полтавців +10

Мешканці будинку по вулиці Героїв Сталінграда, 9 живуть без тепла. Централізоване опалення комунальники формально підключили будинку ще 22 жовтня. Однак жителі цього не відчули і два тижні потому.

Про це повідомляє «Лтава».

Температура у квартирах трохи вища за вуличну, хоча за послугу жильці справно сплачують. Люди вимушені грітися електричними калориферами і переплачувати ще й за електрику.

Жителька квартири на першому поверсі Надія Кутіліна розповідає, що тепло до помешкання не доходить зовсім. Вдень у кімнаті за хорошої погоди прогрівається до +15 градусів, вночі темпераура ледве сягає +10.

Місцеве ЖЕО пояснює проблему тим, що деякі містяни встановлюють додаткові радіатори для обігріву своїх квартир, тим самим порушують проектну схему роботи системи теплопостачання. До осель в кінці ланцюгу вода доходить вже холодною.

З проблемою неякісного опалення в місті жильці борються сам на сам. Замерзати не хоче ніхто. Одні додають секції батарей інші вночі сплять знімаючи лише верхній одяг та укутуються всіма одіялами, що є вдома.

Але всі з жахом очікують на перші морози.

Коментарі