•  

В лікарню до кременчуцької волонтерки, яка витягнула «кіборгів» з-під вогню ціною власного здоров’я, потягнулися чиновники

3080
В лікарню до кременчуцької волонтерки, яка витягнула «кіборгів» з-під вогню ціною власного здоров’я, потягнулися чиновники

Голова Полтавської облдержадміністрації сьогодні вранці відвідав Ірину Митрофанову, яка після інциденту в Донецькому аеропорті зараз перебуває в Кременчцькому обласному шпиталі інвалідів війни.

Як повідомляється Валерій Головко поцікавився станом волонтерки і обговорив проблеми шпиталю з головним лікарем.

Як раніше вчора повідомляв прес-центр АТО, під вогонь артилерії терористів потрапила метеовишка в Донецькому аеропорту. У зв'язку з цим багато поранених потребувало евакуації.

За словами волонтера громадської організації «Штаб підтримки армії» Івана Балацького, якраз в цей час вони з Іриною Митрофановою відвозили гуманітарну допомогу бійцям. Ірина Митрофанова, почувши про те, що пораненим потрібна допомога, відправилася рятувати «кіборгів». Жінка до знемоги надавала допомогу бійцям та переносила поранених «кіборгів».

Під час евакуації поранених вибуховою хвилею від чергового снаряда волонтерку відкинуло на БТР. Ірина сильно вдарилася головою, її життя було врятоване завдяки шолому, який розламався навпіл від удару. Шолом був не зав'язаний біля шиї, що вберегло від більш важкої травми.

На сьогодні лікаря оцінюють стан Ірини як середньої тяжкості.

Радник Президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці у Фейсбуці подякував Ірину Митрофанову за те, що вона разом з медиками забрали пораненого з вишки, «медики - на висоті» - написав він.

Максим Кондратенко

Коментарі