•  

В області правоохоронці «прикрили» підпільний бордель

750
В області правоохоронці «прикрили» підпільний бордель

Полтавські міліціонери ліквідували бордель у Кременчуці, який працював під прикриттям лазні.

Про це повідомили у прес-службі Управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області.

«Організував цей бізнес 45-річний мешканець Кременчука у липні 2013 року. Залучив він до справи раніше судиму за звідництво 75-річну кременчужанку та її 49-річну знайому. Чоловік розприділив ролі між жінками та пояснив, хто і як має працювати», - розповіли у відомстві.

За словами прес-служби, підпільний бордель був організований у звичайній лазні, яка була на подвір’ї 75-річної кременчужанки. Саме тут під прикриттям організовувалися зустрічі для бажаючих чоловіків і дівчат, які займаються проституцією.

Група мала спеціальний мобільний телефон, за яким організовувалися зустрічі. Організатор групи підшуковував молодих і красивих дівчат за допомогою оголошень в газеті, які він постійно подавав. Оголошення були завуальованого змісту: «Нужны девушки-домработницы 20 лет с высокой заработной платой». Саме таким чином він підібрав трьох молодих дівчат. Вони одразу виїздили на таксі, як тільки отримували замовлення зі спеціального телефону.

Як встановили правоохоронці, до обов’язків 75-річної жінки входило пропонувати клієнтам лазні дівчат для інтимних послуг, а також утримання цієї самої лазні в належному стані. 49-річна жінка отримувала замовлення та направляла дівчат до клієнтів. Вона записувала всі зустрічі та кошти в спеціальний блокнот, після чого звітувала начальнику, який розподіляв між учасниками групи прибуток.

За рішенням суду, 75-річній кременчужанці призначено покарання у вигляді штрафу 4000 грн. , а також 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю 2 роки. 49-річній жінці призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік. 45-річний кременчужанин наразі знаходиться в розшуку.

Коментарі