•  

У Полтаві триває безкоштовна флюорографія на виїзді

790
У Полтаві триває безкоштовна флюорографія на виїзді

Зробити флюорографію безкоштовно і неподалік від дому – цілком реально. В цьому вже переконалось з три сотні полтавців.

Зі вчорашнього дня містом розпочав курсувати автобус з рентгенологічним апаратом. Лікарі працюють в ранкову зміну з 9 до 12:00

Місце знаходження автобуса можна дізнатися заздалегідь, подзвонивши до лікарні за місцем проживання, або дочекавшись характерного оголошення на своєму під’їзді:

Сьогодні флюорографічний кабінет на колесах стояв на вулиці Вільямса 1 (м-р. Інститут зв’язку). Тих, хто хотів перевіритись, але не встиг, чекають за тією ж адресою і завтра.

Охочі пройти обстеження почали збиратись з самого ранку. Вже о 9-й годині черга нараховувала близько три десятка осіб.

- Зараз ми проводимо місячник боротьби з туберкульозом і онкозахворюваннями. Ми працюємо в різних районах Полтави. Наприклад, вчора ми знаходились біля ТРЦ «Київ», сьогодні і завтра ми знаходимось тут (Вільямса 1, у дворі за гуртожитком). Щоб оповістити населення про безкоштовну флюорографію, ми використовуємо оголошення на під’їздах, окремо ходять медсестри по будинкам. Як варіант, можна зателефонувати до лікарні та поцікавитись коли і де ми будемо знаходитись, - повідав сімейний лікар Віталій Віталійович.

За півдня роботи пересувний кабінет приймає близько 100-200 осіб, сьогодні через нього пройшли майже півтори сотні людей. За словами сімейного лікаря, кількість хворих серед обстежених становить близько 2-3%.

Коментарі