•  

В Полтаві провели «Олімпійський день»

1150
В Полтаві провели «Олімпійський день»

Свято спорту приурочене до 120-річчя з дня створення Міжнародного олімпійського комітету.

Сьогодні 25 червня, прийняти участь у забігах мали змогу всі охочі. Реєстрація учасників розпочалась з самого ранку під пам’ятником Олексію Бутовському.

Регламент проведення поділив учасників за віком і статтю. Дівчата і хлопці дошкільного віку мали змогу стартувати першими на дистанції 100 метрів.

За ними виступили школярі різного віку (7-10, 11-14 і 15-17 років), дистанція забігу півкілометра.

Студенти змагались один з одним вже на більш серйозній дистанції – 1 кілометр.

Останніми на стартову смугу вийшли ветерани спорту, аматори та люди з обмеженими можливостями.

- Я зі своїми учнями, постійно беремо участь у Олімпійському дню. Це дуже гарний захід. Дуже добре, що заради нього, для людей, перекривають центральну частину міста, що б ми могли безпечно себе почувати і гарно виступити. Є бажання, що б подібні заходи відбувались частіше, адже з нами, ветеранами, все зрозуміло – ми приїдемо завжди, а молодь хотілося б залучати частіше, що б дітки починаючи з маленьких років захоплювались і займались спортом, - поділився тренер по тріатлону ДЮСШ № 1 містаКомсомольськ Володимир Миколайович, (переможець серед ветеранів).

Переможець в забігу серед людей з обмеженими можливостями Андрій також задоволений проведенням «Олімпійського дня».

- Сьогодні я прийшов перший, але мої суперники знаходились трохи не в тому зі мною класі. Я займаюсь паратріатлоном і там в мене дистанція 750 м запливу, 20 кілометрів на велосипеді і 5 кілометрів на ось такій біговій колясці. Участь у цьому заході я беру вже не вперше, з 2008 року виступаю, і завжди цьому рад, обома руками «за», «зі спортом по життю».

Більш молода публіка заходу, восьмирічний Іван розповів про бігову боротьбу.

- Було дуже здорово змагатись з іншими хлопцями. Я не дістав цього разу жодного призового місця, але встиг декого обігнати. Я і раніше приймав участь у подібних заходах, навіть одного разу виграв золото! Це було цього року у Комсомольську. На майбутнє планую тренуватися і наступного разу зайняти призове місце.

Окрім забігів була й ритмічна розминка, а для малечі організували «веселі старти», велогонку та малюнок на асфальту на тему: «О спорт, ти мир!».

Серед величезної кількості абстрактної творчості малечі можна було побачити величезну кількість української символіки:

Серед недоліків свята, це відсутність урни для одноразового посуду, що в свою чергу призвело до наступних наслідків:

Як запевнили організатори «Олімпійського дня», це прикра недоробка, а сміття вони не залишать та подбають про чистоту.

Сергій Лемешко

"Останній Бастіон"

Коментарі