•  

У Полтаві поновлено права 90 ветеранів Великої Вітчизняної війни

600
У Полтаві поновлено права 90 ветеранів Великої Вітчизняної війни

     Після прокурорського реагування поновлено права на належні соціально-побутові умови проживання 90 ветеранів Великої Вітчизняної війни, що мешкають у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці. Про це йдеться на офіційному веб-сайті Прокуратури Полтавської області.

     «Перевірками, проведеними органами прокуратури області у цьому році, встановлено, що в регіоні конституційні права та соціальні гарантії ветеранів Великої Вітчизняної війни дотримані. Однак є певні порушенні, які псують загальну позитивну ситуацію», - розповіла старший прокурор відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Людмила Мотощук.

     «На моє переконання, використання оббитого, старого посуду, не промаркованого інвентарю, відсутність ремонтів у ванних кімнатах та душових – це ті порушення, які керівники закладів повинні усувати самостійно, а не після прокурорського подання», - зауважила посадовець.

     Хочеться сподіватися, що влада приділятиме увагу ветеранам не лише з нагоди 9 травня і дивитиметься на їхні проблеми ширше, не обмежуючись соціально-побутовими умовами, в яких вони живуть.

Коментарі