•  

В Полтаві ціни на продукти наздоганяють «кримські страшилки»

6820
В Полтаві ціни на продукти наздоганяють «кримські страшилки»

Полтавцям все важче співчувати кримчанам, коли по телевізору розповідають про драконівські цінники на півострові після анексії: вартість основних продуктів харчування на ринках міста останніми днями підскочила на 10-40%.

Десяток яєць сьогодні продають по 20 гривень і дорожче, вартість хлібу перевалила за 25 гривень в перерахунку на кілограм, лимони по 50, одна троянда коханій – 70 гривень…

Цінники на м’ясо і сало нині на ринках торговці відмовляються виставляти на огляд – вочевидь ситуація підстьобує брати нові цінові висоти не по днях, а по годинах. На запит - сьогодні свинячий ошийок пропонують придбати за 65-70 гривень, за кілограм телятини подекуди просять до 90 гривень. Копчена зі спеціями домашня шинка сягає 140-170 гривень за кілограм.

Цікаво, що офіційні дані управління держстатистики переконують, що яйця навпаки подешевшали за останній місяць на 3-12 відсотків. У тому ж місячному звіті стверджується, що молоко, сир і сметана також тільки дешевшали – до 8 процентів. Що не відповідає сьогоднішній дійсності:

Коментарі