•  

В Полтаві демонтували чергові МАФи (відео)

2510
В Полтаві демонтували чергові МАФи (відео)

В обласному центрі інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує роботи з демонтажу незаконно встановлених об'єктів.

Сьогодні, 15 серпня, відповідно до чинного законодавства у Полтаві демонтували дві тимчасові споруди.

Кіоск по провулку Латишева, 5 не працював близько 3 років. Крім того, він був встановлений без погоджень міської влади та інших необхідних документів.

Згідно правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в обласному центрі, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки.

Для органів місцевого самоврядування демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд є актуальною проблемою, яка недостатньо врегульована на законодавчому рівні. Така ситуація спостерігається не лише у Полтаві. Щороку у великих містах на звільнення території від таких споруд витрачають мільйони. Водночас представники органів місцевого самоврядування часто наживаються на незаконних МАФах, закриваючи очі на їхнє встановлення в обмін на щедру винагороду.

Нагадаємо, що останнім часом тему демонтажу МАФів, а також звичну роботу комунальних служб почали використовувати для власного піару партійці «Рідного міста».

Схоже

​Кременчуцька влада відтермінувала початок опалювального сезону через «бабине літо»

Кременчуцька влада запланувала технічну перевірку засобів оповіщення населення

Кременчуцька міська рада придбає житло дітям пільгової категорії

Коли полтавцям увімкнуть опалення? Пояснення від «Полтаватеплоенерго»

Полтавці пропонують увічнити творчу особистість Софі Лорен

Коментарі