•  

В Полтаві демонтували чергові МАФи (відео)

2510
В Полтаві демонтували чергові МАФи (відео)

В обласному центрі інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує роботи з демонтажу незаконно встановлених об'єктів.

Сьогодні, 15 серпня, відповідно до чинного законодавства у Полтаві демонтували дві тимчасові споруди.

Кіоск по провулку Латишева, 5 не працював близько 3 років. Крім того, він був встановлений без погоджень міської влади та інших необхідних документів.

Згідно правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в обласному центрі, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки.

Для органів місцевого самоврядування демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд є актуальною проблемою, яка недостатньо врегульована на законодавчому рівні. Така ситуація спостерігається не лише у Полтаві. Щороку у великих містах на звільнення території від таких споруд витрачають мільйони. Водночас представники органів місцевого самоврядування часто наживаються на незаконних МАФах, закриваючи очі на їхнє встановлення в обмін на щедру винагороду.

Нагадаємо, що останнім часом тему демонтажу МАФів, а також звичну роботу комунальних служб почали використовувати для власного піару партійці «Рідного міста».

Схоже

Ями «Рідного міста»: полтавці, що мешкають поблизу Березового скверу, скаржаться ...

​В районі Інституту зв'язку ремонтуватимуть тепломережу

Сміття, нестерпний сморід, бездоріжжя – що турбує пересічних полтавців? (відео)

«Несподіванка року»: головним освітянином Полтави став Юрій Матвієнко

Конкурс на посаду головного освітянина. День другий: іспит з елементами ...

Коментарі