•  

В Полтаві колишні в’язні і безхатченки влаштували прибирання й облаштували дитячі майданчики

660
В Полтаві колишні в’язні і безхатченки влаштували прибирання й облаштували дитячі майданчики

Колишні в’язні і безхатченки в Полтаві працею змінюють свою долю та ламають стереотипи суспільства.

Центр адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі організував прибирання серед безхатченків колишніх в’язнів.

В Центрі кажуть, що хочуть довести пересічним полтавцям – бездомні не завжди були без житла, а люди із місць позбавлення волі не завжди пов’язані із криміналом. Працею утриманці переконують – як правило, вони гарні столяри та майстри, які вміють виготовляти щось своїми руками.

Аби змінити ставлення громадян Київського району міста Полтави до людей із Центру, організатори обрали 2 дитячих майданчика поблизу Центра адаптації, що потребують ремонту. До робіт залучають самих клієнтів Центру – прибрати майданчики, полагодити та пофарбувати лавочки, гойдалки та дерева.

«Таким чином ми переслідуємо 2 цілі: змінити думку громадян стосовно бездомних і допомогти клієнтам Центра адаптації відчути себе потрібними. Адже вони є такими ж повноцінними членами суспільства, як і інші, просто у їхньому житті були труднощі, через які вони опинились у такому становищі. Для них це своєрідна можливість подякувати за ту допомогу, які надавали самі полтавці клієнтам Центру – одягом, продуктами харчування», – зазначає директор Центра адаптації БО «Світло Надії» Роман Дрозд.

Коментарі