•  

В Полтаві конкурс перевізників виграла фірма близька начальнику транспортного відділу, і без жодного автобусу

1430
В Полтаві конкурс перевізників виграла фірма близька начальнику транспортного відділу, і без жодного автобусу

В Полтавському Октябрському райсуді слухається справа перевізника проти мерії. Підприємці стверджують – нещодавній конкурс на міський маршрут громадського транспорту був проведений з порушенням всіх правил.

Підприємці вже давно працюють на маршруті, і представили на конкурс необхідний транспорт. Таких же претендентів в місті немає, тому не очікували підступу від чиновників.

Але перед конкурсом справжніх перевізників з нього викинули, під формальним приводом – в мерії запідозрили, що автобусів їздитиме менше.

Коли бізнесмени почали розбиратися, що за новачок їх обскакав і спливла корупційна складова. Фірма – пирватне підприємство "Вежа-1" по-суті «Роги і копита»: з’ясувалось вона фантом – всі автобуси взяті в оренду, тільки щоби показати в документах комісії.

Все зрозумілим стало коли сплив прямий зв'язок фантому з транспортним відділом Полтавського міськвиконкому. Прибуток через підставних управлінців буде стікатися саме туди. І ще не факт, що саме ця фірма відповідатиме за обслуговування пасажирів: в середі перевізників допускають, що це спосіб переуступити маршрут за додаткову платню.

Судове засідання переноситься вже вчетверте, підприємці припускають – справу затягують навмисне.

Семен Чорнехата

Коментарі