•  

В Полтаві міліція виставила охорону реклами одіозної забудови

5280
В Полтаві міліція виставила охорону реклами одіозної забудови

Міліція боїться, що протестувальники знесуть рекламу.

Протестні настрої і акції проти новобудови на території архітектурної пам’ятки Кадетський корпус примусили міліцію виставити охорону рекламі.

Як співробітник міського управління МВС, переодягнений в штатське, чатує під біг-бордом, можна спостерігати на фото, зробленому сьогодні на вулицях Полтави.

Плакат, що міліція взяла під охорону, рекламує квартири в полтавській новобудові, яка відзначилась в Полтаві найгучнішим за останні роки скандалом в галузі.

Каскад багатоповерхівок зводить фірма депутата полтавської облради Ігора Сірика – робочі захопили частину території історичної пам’ятки, частку якої вони вже завалили, та землі прилеглих житлових будинків. Проти виступають місцеві жителі.

Міліція не втручається в захоплення землі та лише оберігає від протестувальників робочих і техніку, а тепер ще й біг-борди.

Зображений на фото міліціонер також потрапив в об’єктиви камер вчора, коли міліція прикривала знесення робочими будмайданчику паркану, що огороджував прибудинкову територію сусідньої багатоповерхівки.

Семен Чорнехата

Коментарі