•  

В Полтаві організували благодійну виставку-продаж картин

330
В Полтаві організували благодійну виставку-продаж картин

Благодійну виставку-продаж картин влаштували полтавські художники. Гроші планують направити на допомогу родинам, які втратили своїх годувальників на Сході України.

В експозиції знаходиться понад 50 картин. Серед тих, хто представив свої роботи, як професійні художники, так і аматори. Через гроші не переймаються. Кажуть, головне допомогти дітям, які втратили своїх батьків під час боїв на Сході України.

Про це повідомляють Подробиці.

Ціни навмисно занижені, аби ці полотна могли купити не тільки вибагливі колекціонери, а й пересічні полтавці.

"Наприклад, роботи, які коштують 3 тисячі, сьогодні у нас, наприклад, уже продані дві роботи по тисячу гривень. Так що я вдячний і тим людям, які приходять полтавці і купують", - розповів директор духовно-культурного центру, організатор виставки Сергій Козлов.

Виставка проходить в духовно-культурному центрі Свято-Успенського собору. Архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір вважає, церква повинна допомагати нужденним, особливо, родинам захисників Вітчизни. Вже в перший день зібрали понад п'ять тисяч гривень. Гроші віддадуть двом сім"ям, де торік народилися діти, чиї батьки загинули в зоні АТО.

"Якщо ми будемо проявляти увагу до цих дітей, показувати, що ми їх любимо, що ми небайдужі, то в цих дітях, в їхніх серцях буде укріплятися любов до своєї Батьківщини, до свого народу, усвідомлення того, що смерть їхнього тата чи брата є недаремною", - розповів архієпископ Полтавський та Кременчуцький УПЦ КП Федір.

Молода полтавська художниця Марина Герасименко не вперше бере участь у благодійних виставках.

"Я вважаю, що це такі мінімальні речі, які повинні робити кожен з нас у мірі своїх можливостей", - розповіла художниця Марина Герасименко.

Тільки за офіційними даними, на Полтавщині мешкає 56 родин з маленькими дітьми, чиї батьки загинули на Донбасі. Допомогти їм заповзялися вже понад півсотні полтавських художників. І кількість бажаючих постійно збільшується.

Коментарі