•  

В Полтаві оштрафували австрійське стоматологічне підприємство за брехливу рекламу

3970
В Полтаві оштрафували австрійське стоматологічне підприємство за брехливу рекламу

В 68 тисяч гривень приватній стоматологічній практиці обійшлося всього одне слово на рекламній вивісці. Та ще в стільки ж зволікання.

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала спільне австрійське-українське підприємство ТОВ «Інтермедіо» за поширення інформації, що вводить в оману. В назві медична стоматологічна практика, застосовувала слово «клініка» всупереч тому, що названий заклади не є таким.

Сума штрафу склала 68 тисяч гривень. Вищий господарський суд України підтвердив правомірність рішення адміністративної колегії територіального відділення АМКУ про накладення штрафу.

При цьому, ідеться в повідомленні АМКУ, стоматологія не виконала рішення адмінколегії. Тому Відділення змушене було звернутись до судової інстанції щодо примусового стягнення штрафу та пені з відповідача у справі. Після тривалого судового провадження у зв’язку з запереченням позовних вимог територіального відділення Товариством, Вищий господарський суд України підтвердив правомірність висунутих територіальним відділенням позовних вимог та зобов’язав СП ТОВ «Інтермедіо» в примусовому порядку сплатити до державного бюджету 133 280 гривень штрафу та пені.

Коментарі