•  

В Полтаві осквернили меморіал Героям Євромайдану

2420
В Полтаві осквернили меморіал Героям Євромайдану

Учора 25 січня невідомі сплюндрували меморіал пам’яті погиблим під час революційних подій на Майдані, який знаходиться біла стадіону «Ворскла» та Полтавської аграрної академії.

Рано вранці перехожі помітили фашистську свастику на меморіалі, а також знак який позначає американську валюту. Акти вандалізму спрямовані на осквернення пам’ятних знаків та меморіалів присвячених Майдану та Небесній сотні у Полтаві відбуваються далеко не вперше. Так 13 червня минулого року невідомі особи облили жовтою і чорною фарбою пам’ятник Небесної сотні, який місцеві активісти створили на місці поваленого Леніна. Крім того, на монументі з’явився напис «Русь». Силами активістів малюнок на постаменті було відновлено. Кілька разів зловмисники закидали зображення брудом та гнилими ягодами.

Неодноразово плюндрувався і меморіал Героям Майдану, який знаходиться навпроти будівлі Полтавської ОДА. Учора на ньому теж з’явилась свастика, яку цього ж дня було стерто.

Хто б це міг бути наразі невідомо. Місцеві жителі припускають, що всі ці акти вандалізму справа рук одних і тих же людей, можливо, не місцевих.

Коментарі