•  

В Полтаві осудили двох кіднепперів, які під виглядом міліціонерів викрали підлітків заради викупу

660
В Полтаві осудили двох кіднепперів, які під виглядом міліціонерів викрали підлітків заради викупу

Київський райсуд Полтави виніс обвинувачувальний вирок двом полтавцям – неодноразово судимому 32-річному чоловіку та його 20-річному подільнику.

25 жовтня минулого року злочинці, з застосуванням фізичного насильства і погрожуючи пневматичними пістолетами викрали в Полтаві двох 16-річних юнаків. Їх посадили до автомобіля, та утримували їх там близько трьох годин.

«Слідство інкримінувало їм незаконне позбавлення волі двох осіб, вчиненому з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, самовільне присвоєння владних повноважень та вимозі передачі чужого майна з погрозою застосування насильства над потерпілими. У подальшому у судовому засіданні ці обставини були повністю підтверджені, не заперечували своєї вини і підсудні», - йдеться у повідомленні районної прокуратури.

«Злочинці самовільно присвоївши владні повноваження працівників міліції, якими в дійсності не були, почали погрожувати та вимагати грошові кошти в неповнолітніх. І лише після передачі наявних у дітей коштів, звільнили їх», - повідомили в прокуратурі, встановлені судом обставини.

Згідно вироку суду старший учасник банди-рецидивіст засуджений до 3 років, молодшому суд призначив покарання з іспитовим строком на три роки.

Максим Кондратенко

Коментарі