•  

В Полтаві паніка через штучно завищені ціни на продукти – АМКУ

4180
В Полтаві паніка через штучно завищені ціни на продукти – АМКУ

АМКУ і ОДА просять уряд терміново дозволити контролювати ціни.

Облрада і антимонопольний комітет не можуть нічого вдіяти з підвищенням цін і звертаються до уряду – така спільна заява відомств була зроблена сьогодні на розширеній колегії у Полтавській ОДА за участі голови облради, начальників департаментів, голів районних рад та РДА, яка відбулася 26 лютого обговорили питання стрімкого зростання цін на продукти харчування.

На Полтавщині стрімко ростуть ціни, а АМКУ не має права їх перевіряти – районні адміністрації звернулися до керівництва області доручити Полтавському територіальному відділу АМКУ перевірити торговців продуктами на предмет штучного завищення цін.

«Потрібно говорити відверто, серед людей зараз поширюється паніка», - визнав начальник територіального відділення АМКУ у Полтавській області Володимир Оніщенко під час колегії.

«Люди масово скуповують продукти, ціни невпинно ростуть. Але в той же час є постанова уряду, яка забороняє будь-які перевірки суб’єктів господарювання. Їх можна здійснювати лише з дозволу Кабінету Міністрів. Антимонопольний комітет не має права втручатися в утворення цін» - сказав він.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло відповів, що звернення з проханням скасувати постанову Кабміну, яка не дає можливості контролювати ціноутворення, вже готується.

Коментарі