•  

В Полтаві правова колізія: в місті не знайшлося судді готового взятися за справу мера Мамая

2090
В Полтаві правова колізія: в місті не знайшлося судді готового взятися за справу мера Мамая

31 січня суддя Октябрського райсуду Полтави Лариса Гольник, яка головувала у справі про корупцію мера близько 9 місяців, змушена була взяти відвід. Це сталося після того, як мер Полтави звинуватив її у вимаганні хабара у розмірі 5 тисяч доларів.

За інформацією ЗМІ, усі судді, до яких після цього потрапляла за комп’ютерним авторозподілом ця справа, писали самовідводи. Підстава – неможливість винести об’єктивне та неупереджене рішення через те, що працюють разом з Ларисою Гольник.

Також повідомляється, що справа внаслідок цього була скерована до Решетилівського районного суду, віддаленого на 30 кілометрів від Полтави.

Ці дані підтвердило «Останньому Бастіону» власне джерело, знайоме з перебігом розподілу.

Раніше Олександр Мамай посилаючись на зайнятість раніше неодноразово ігнорував засідання які проводились навіть в Полтаві.

Для винесення рішення у справі мера його присутність обов’язкова - згідно статті 268 КУ про адміністративні правопорушення без присутності обвинувачуваної особи у корупційному правопорушенні суд не може винести вирок). Якщо термін вчинення злочину спливе за давністю мера вже неможна буде за нього осудити.

Коментарі