•  

В Полтаві пройшла четверта «Інтелектуальна барахолка»

550
В Полтаві пройшла четверта «Інтелектуальна барахолка»

Вчора, 14 грудня біля «Львівської кав’ярні», що в центрі міста відбулася четверта «Інтелектуальна барахолка», виручені кошти від якої підуть на потреби захисників України, що зараз перебувають в зоні проведення АТО.

Вчора вулиця Жовтнева перетворилася на маленький ярмарок. Всі бажаючі могли не тільки придбати сувенір чи подарунок до нового року, а й поласувати смачною випічкою. 15 майстрів долучилися до акції і виставили на продаж вироби, зроблені власними руками, домашню випічку і речі, що вже були у вжитку. Традиційно, майже всі лоти мали патріотичне оформлення.

Організатори акції стверджують, що такі «Барахолки» збирають значно більше коштів, ніж скриньки, які волонтери носять по місту. Ажіотаж навколо благодійного розпродажу був від його старту і до завершення. Незважаючи на прохолодну погоду полтавці стояли в чергах, щоб придбати собі необхідну річ і таким чином допомогти землякам, що воюють на Сході країни.

Як повідомила одна з організаторів «Інтелектуальних барахолок» Нато Мікеладзе, за три попередні акції їм вдалося зібрати 21 тисячу 323 гривні. 

Марина Левченко

Коментарі