•  

В Полтаві проведуть військовий вишкіл для жінок. Платно

1781
В Полтаві проведуть військовий вишкіл для жінок. Платно

За день військових навчань бійці просять з дівчат по 200 гривень. Проте обіцяють, що всі зібрані кошти будуть використані на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних сил України.

Як зазначають організатори, навчання проведуть з метою у максимально короткий термін сформувати необхідні вміння і навички, які зможуть стати в нагоді в умовах бойових дій.

Дівчатам обіцяють, що навичкам виживання на війні їх навчатиме діючий інструктор одного з батальйонів, що бере участь в бойових діях на Сході країни, який також упродовж 30 років готував диверсійні групи кількох країн.

Підготовка включатиме в себе: отримання навичок поводження зі зброєю, основи виживання – як не померти з голоду в лісі, роботу в малих групах, отримання знань з використання інженерних боєприпасів та надання першою медичної допомоги.

Організатори – ВБФ «Хелпіка» та ГО “Українська Жіноча Варта”. Вартість 200 гривень. Усі зібрані кошти будуть використані на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України.

Додаткова інформація та запис на вишкіл: +38068 684 74 61, helpica.ua@gmail.com

Коментарі

  • Rumata (24 жовтня 2014, 16:11)

    Хто? Де? Коли? Як записатись?