•  

В Полтаві щоби поскаржитися на беззаконня потрібно кілька тижнів відстояти в черзі

4730
В Полтаві щоби поскаржитися на беззаконня потрібно кілька тижнів відстояти в черзі

Полтавці скаржаться на обласну прокуратуру – щоби добитися зустрічі з представником відомства люди змушені проводити в приймальній залі весь свій вільний час, і часто безрезультатно.

Полтавська прокуратура ускладнила систему прийому звернень громадян – через що поскаржитися до цього правоохоронного органу стало на практиці дуже складно, майже неможливо.

Жителі Полтавщини скаржаться на недоступність і бездіяльність прокурорів. В приймальній залі обласної прокурати щодня накопичуються десятки людей.

З різними проблемами, часто терміновими, вони по декілька тижнів не можуть пробитися до прокурора області Яна Стрелюка.

В Прокуратурі так пояснюють процедуру: спочатку громадянину необхідно відстояти чергу до канцелярських працівників, яким попередню викласти сутність свого питання, після цього зареєструвати своє звернення ще в одного співробітника.

Але навіть після цього у відомстві не призначають час прийму відвідувачам – потрібно просто приходити під кабінет, і чекати. Прокурор особисто вирішує послідовність зустрічей – пояснили затримку «Останньому Бастіону» у відомстві. Але так, скаржаться полтавці, у пересічного громадянина, тим більш працюючого, практично відсутні шанси на зустріч.

За словами жителів, що вже не один день стоять в черзі, в прокуратурі придумують все нові надумані причини, щоби збільшити прірву між ними і правоохоронною системою.

Семен Чорнехата

Коментарі