•  

В Полтаві телефонні шахраї знову вимагають «хабарі» від імені податківців

770
В Полтаві телефонні шахраї знову вимагають «хабарі» від імені податківців

Про черговий випадок спроби ошукати бізнесменів під виглядом податкової перевірки, який стався вчора, «Останньому Бастіону» повідомили на одному з підприємств Полтави.

До керівництва одного із підприємств Київського району Полтави за телефоном звернувся невідомий, який представився одним із керівників ДПІ У М. ПОЛТАВІ ГУ ДФС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ і надав таку «легенду». Нібито, в зв’язку із реструктуризацією ДПІ У М. ПОЛТАВІ ГУ ДФС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (яка реально проводиться), проходить перевірка ДПІ У М. ПОЛТАВІ центральним податковим органом. Щоб оцінити якість роботи ДПІ у місті Полтава, прийнято рішення призначити ряд позапланових перевірок суб’єктів господарської діяльності. Саме зараз складається план-графік «нещасних», які підлягатимуть перевірці. Якщо представники підприємства не впевнені в цілковитій готовності до надретельнійшої перевірки в ході якої діяльність підприємства буде фактично заблокована, «керівник» ДПІ у м. Полтаві спробує вирішити питання про не включення цього підприємства до плану-графіку. Це буде складно зробити, але на що тільки не підеш задля платників податків… Для того, щоб уникнути перевірки потрібно перерахувати 6000 гривень на картку «Приватбанку» 4149 4378 5237 6969 на ім'я Булганіна Сергія Миколайовича. Через деякий час ця сума підлягатиме зарахуванню в склад податкових платежів підприємства. «Керівник» задля підприємства про все домовиться. А квитанцію про сплату 6000,00грн потрібно занести до 203 кімнати по Фрунзе 155 (ДПІ у м. Полтаві).

Дзвінки поступали з телефонних номерів 0999339682 і 0500343681.

В цей же день адміністрація підприємства звернулася до «Приватбанку» з інформацією про «шахрайську» картку і до правоохоронних органів. Після того, як «керівника ДПІ у м. Полтаві» було проінформовано про те, що співпраці не буде, посипалися погрози.

Сподіваємося, ця інформація буде уважно розглянута компетентними органами.

Олександр Сергєєв

Коментарі