•  

Виконавча служба бігає за депутатом від «Совісті України», який десять років ухиляється від аліментів

2090
Виконавча служба бігає за депутатом від «Совісті України», який десять років ухиляється від аліментів

Депутат обласної ради від партії «Совісті України» Ігор Проценко десять років поспіль ухиляється від сплати аліментів власній малолітній дитині.

Дуже невловима особа – депутат Полтавської обласної ради Ігор Проценко. Судові виконавці не можуть розшукати ані його самого, ані де він живе, ані де працює, ані його рахунків. Щоб витребувати з депутата аліменти для сина, які той не хоче платити.

На відміну від старших колег, нардепів, обранець до облради – посада громадська, тому місцем роботи не вважається. Де працює – на яких його рахунках виконавчій службі шукати зарплатню – не зізнається.

На неодноразові звернення з ради приходять лише відписки.

Навіть на запит Октябрського райсуду Полтави в облраді відповіли, що особисті дані депутата то таємниця, та дописали, що не хочуть порушити закон розголосивши їх.

Ані виконавцям, ані екс-дружині з сином депутат за місцем прописки двері не відчиняє, приписи зі скриньки не забирає.

Судові виконавці з’ясували, що полтавський депутат афілійований зі столичною фірмою «Астара-Київ». Але на виконавчий лист за три місяці фірма так і не відреагувала. У той чотири філії в різних містах Україн, в якій з них ховається трудова депутата – таємниця.

Екс-дружина впевнена – адвокати члена «Совісті України» добре навчили ховатись від закону.

Доки судові виконавці, мати та депутат бігають по Полтаві і Україні наче в колесі – комісії облради з депутатської етики немає діла до справи.

Тим часом, схоже, депутат бігає від аліментів не через жебрацький матеріальний стан.

У податковій підтвердили – нова родина депутата тільки за останній час придбала на ім’я непрацюючої дружини дві суміжні квартири в новобудові у центрі міста, а також будинок з земельною ділянкою по вулиці Бавовняна, 6.

Лише 16 тисяч гривень – сума яку зараз відмовляється віддавати Проценко. Депутата захищає ціла колегія адвокатів.

Всі виплати, яких добивається дружина через суди адвокати скасовують в апеляціях та обласному суді. Жінка впевнена – в ньому не обходиться без корупції. Хіль і Бурбак – справи щоразу дістаються цим двом сумнозвісним в Полтаві суддям. Мати дійшла до Вищого спеціалізованого суду – який став на її бік. Утім гру депутата в схованки з виконавчими органами це не припинило.

Аліменти той так і не почав платити. За роки тяганини захисникам вдалося вдвічі зменшити пеню за несплату, ще втричі борг уже знецінила інфляція.

Досі в судах жінка не може домогтися і розділу майна спільно нажитого за роки, каже – коли той уходив то вивіз усі цінні речі навіть її і особисті сина.

«Невловима совість» подав зустрічний позов на екс-дружину – намагається виселити її з малолітнім сином з квартири, колись приватизованої на трьох.

Семен Чорнехата

Коментарі