•  

Януковичу залишили незаконний пляж під Полтавою, і не дали землю АТОшникам. Раптом повернеться

15620
Януковичу залишили незаконний пляж під Полтавою, і не дали землю АТОшникам. Раптом повернеться

Українську землю – Януковичу, а не учасникам АТО: полтавські депутати, під керівництвом «регіоналів», відмовились позбавити Януковича-молодшого незаконно захопленого пляжу і санаторію. Та на тому ж засіданні встигли «прокатити» з ділянками бійців.

Через понад рік після втечі Януковичей полтавці не можуть порвати кайдани «сім’ї» - рознести паркан, яким у них вкрали річку. Власність родини президента захищають його однопартійці, які нещодавно повернулися у перші владні кабінети полтавського району.

Санаторій «Лісова поляна» – живописне екологічно-чисте місце на узбережжі річки під Полтавою. Держава уже понад десять років як втратила над нам контроль. За цей час офіційно власник змінювався тричі, але на місці всі знають кому насправді належить полтавська перлина – сину Януковича.

Жителі полтавського району здивовані – давно прийшов час розібратися з власністю і власником. Тим більше порушення закону наочне.

Більш за все їх обурює приватний пляж на їхній річці. Всю прибережну зону, де раніше купалися місцеві діти і приїздили відпочивальники з міста санаторій, ставши приватним, обгородив парканом.

Туди нікого не пускають досі, хоча заклад після втечі порожніє. Про відстань у 25 метрів до води, визначену законом – немає й мови.

Близько сотні місцевих жителів сьогодні прийшли на сесію полтавської райради, щоби вимагати повернути їм санаторій у будь-який законний спосіб. І прибрати огорожу.

Але прихоплене Януковичами сьогодні так і лишилося недоторканим. Можна сказати – завдяки двом головам – районної полтавської ради і райдержадміністрації. Бездіє і місцевий осередок Дерземагенства.

Голова райради Василь Степенко відмовився ставити питання на голосування, чи доручати перевірки. Посилаючись на те, що доля цих землі і річки району та санаторію на них – не в компетенції райради, а вище.

Подія супроводжувалась акціями протестів під стінами ради і в сесійній залі – близько сотні місцевих жителів кричали рішенню і обранцям – ганьба.

Ще більш виразним рішення робить то факт, що за кілька хвилин до його розгляду голова ради представляє депутатам нову голову райдержадміністрації – ще одну «регіоналку» Лідію Лепейко.

А ось виділити ділянки учасникам АТО, тим же обранцям виявилось значно складніше, ніж свого часу санаторій. Солдати прийшли просити депутатів, після того як в полтавській мерії їх відправили звертатись на місця. Але і звідси їх «відфутболили». На цій же сесії розглядати їхнє питання відмовились.

Голова знов послався на не компетенцію ради, відмовився виносити на голосування, поспішно закрив засідання і швидко втік.

Коментарі