•  

В Полтаві затримали крадія, який втретє прийшов грабувати один і той же склад

1650
В Полтаві затримали крадія, який втретє прийшов грабувати один і той же склад

В Київському районі міста Полтава було затримано 34-річного жителя Харківської області, який після чергової відсидки спробував розпочати нове життя, проте невдало. Загалом у місцях позбавлення волі чоловік відсидів більше семи років і ось тепер йому загрожує чергове тюремне ув’язнення.

Чоловіка затримали на «гарячому». Як виявилось, він вже неодноразово викрадав речі зі складу одного з приватних підприємців. Коли він втретє вирішив пограбувати склад, його й затримали охоронці. Власник складу після двох попередніх грабунків вирішив встановити сигналізацію, що й допомогло затримати злочинця.

Як тільки вночі грабіжник проник у приміщення складу, спрацювала сигналізація і на місце злочину швидко прибула охорона, яка й затримала чоловіка, а потім передала його в руки правоохоронцям, повідомили в прес-службі Київського райвідділу

«Я постійно працюю у сусідньому складі, заробітної плати, яку отримую, останнім часом не вистачає на нормальне життя, тому і вирішив знову піти на крадіжку. Підробив ключ до складу і почав потрохи виносити звідти речі. Викраденого уже продав на 10 тисяч гривень, у схованці лежить ще на тисяч сорок», - так чоловік пояснив свої дії правоохоронцям.

Наразі чоловік знаходиться під вартою. Йому інкримінують статтю 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За скоєння крадіжки, поєднаної з проникненням у сховище, у найближчому майбутньому він може знову потрапити до в’язниці – цього разу на строк від трьох до шести років.

Коментарі