•  

В Полтаві затримали злочинця, що обкрадав працівників державних установ

4290
В Полтаві затримали злочинця, що обкрадав працівників державних установ

Оперативниками Київського районного відділу міліції міста Полтави по «гарячим слідам» було затримано злочинця, який викрав особисті речі у однієї з працівниць держустанови міста, повідомив Володимир Пасічко.

Зловмисником виявився 38-річний житель Полтави. Чоловік під виглядом звичайного відвідувача зайшов до будівлі державної установи, дочекався, коли одна з працівниць вийшла з кабінету, викрав її сумку с особистими речами.

Встановити особу злочинця вдалося завдяки відео на камері спостереження. Один з співробітників міліції упізнав на відео раніше судимого полтавця, який лише нещодавно повернувся з місць позбавлення волі. Після цього оперативники встановили адресу злодія і навідались до нього з обшуком. Під час огляду помешкання правоохоронці знайшли вкрадені речі.

Як виявилось в ході подальших слідчо-оперативних заходів, полтавчанин скоїв близько десяти подібних злочинів на території всієї Полтави. Зважаючи на це, чоловікові загрожує чергове тюремне ув’язнення терміном до п’яти років, згідно санкцій, передбачених частиною 2 статті 185 ККУ (крадіжка, вчинена повторно).

Коментарі