•  

В полтавських школах цькують та ізолюють дітей переселенців з Донбасу

29920
В полтавських школах цькують та ізолюють дітей переселенців з Донбасу

З дітьми з родин-переселенців зі Сходу України в полтавських школах відмовляються товаришувати однокласники, на адресу біженців лунають образливі висловлювання.

На нестерпні психологічні умови в школах скаржаться батьки-переселенці в Пирятині Полтавської області. В місті навчаються близько трьох десятків школярів з Луганської та Донецької областей.

Гоніння на таких дітей від однолітків дійшли до того, що райдержадміністрація була вимушена провести розбір ситуації з безпекою таких дітей під час перебування в школі. Чиновники кажуть, що вивчили проблему з вчителями та місцевими жителями. І відповіли батькам, що жертви самі провокують полтавських дітей на негативне ставлення до себе.

Зокрема, каже місцева влада, було встановлено, що негативну реакцію викликали пенали, браслети та інші речі дітей переселенців з символікою Росії які ті привезли з собою з дому. Таку реакцію чиновники вважають адекватною.

Чиновники разом з педагогами планують провести збори для батьків з Донбасу, на яких вони будуть рекомендувати дорослим асимілювати своїх дітей до політичних поглядів які домінують в регіоні.

Коментарі