•  

В Полтавській лікарні відмовились рятувати жінку, яка забула гаманець

7150
В Полтавській лікарні відмовились рятувати жінку, яка забула гаманець

В Полтавській міській лікарні №2 жінці відмовили в елементарній допомозі, а коли кричущу історію виклали в соцмережу – додому постраждалої приїхали… але не швидка і медичне начальство з вибаченнями, а «тітушки».

Історію розповіла ТСН.

Полтавці Вікторії довелося пішки серед ночі і без допомоги повертатися з лікарні з тиском 185 і температурою 39. Жінка звикла, що там за будь-яку найменшу допомогу вимагають гроші, але того злощасного дня, коли полізла в сумку, зрозуміла – у важкому стані забула гаманець вдома.

Лікарі просто виставили жінку геть – та ледь дісталася дому, як на зло розрядився телефон, а коли оклигала, то все розповіла донці – та виклала обурливу історію на своїй сторінці в соцмережі.

Але вже наступного дня до неї додому приїхали п’ятеро «тітушок» у масках – напали на будинок, вимагали видалити історію з інтернету і забути, інакше «стане зле ще більше». Серед нападників полтавці впізнали чоловіка лікарки, яка викинули пацієнтку напризволяще.

В лікарні розпочали перевірку, міліція порушила дві кримінальні справи. Разом з цим медики ховаються від коментарів, а начальник управління охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак робить вигляд наче не сталося нічого поганого.

Після пережитих подій, дочекавшись понеділка, жінка дізналася свій діагноз — гострий гнійний гайморит. Допомога була потрібна негайно і тільки за щасливим збігом полтавка стільки протягнула.

Докладніше на відео.

Максим Кондратенко

Коментарі