•  

В Полтавській області дев’ять з половиною тисяч вимушених переселенців вже отримали грошову допомогу

220
В Полтавській області дев’ять з половиною тисяч вимушених переселенців вже отримали грошову допомогу

В Департаменті праці та соціального захисту населення Полтавської області повідомили, що на даний момент 9 тисяч 533 вимушених переселенця отримали державну грошову допомогу. Це число буде рости, так як багато хто, ще лише готує документи.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соцзахисту розповіла, що в Полтавській області один з найвищих показників призначення допомоги по Україні. За її словами, на даний час відмовили лише 108 сім’ям. Причина відмови – це наявність декларацій, з яких видно, що родина має певні статки, доходи або грошові вклади.

Згідно прийнятого закону, грошова допомога на людину працездатного віку становить 442 грн, на дитину вдвічі більше – 884 грн. Такий розмір допомоги призначається терміном на 6 місяців, проте, якщо людина працездатного віку через два місяці не працевлаштується, то виплата зменшиться вдвічі і становитиме 221 грн.

В обласному бюджеті на виплати вимушеним переселенцям передбачено 21 млн 220 тисяч гривень. З них використано вже більше 19 млн. Решту планують виплатити до кінця 2014 року.

Марина Левчук

Коментарі