•  

В Полтавській області не можуть знайти кому чистити українські траси взимку

3740
В Полтавській області не можуть знайти кому чистити українські траси взимку

Міжрегіональні автотраси, що пролягають через Полтавську область, опинилися під загрозою бути заблокованими сніговими заметами і ожеледицею на всю зиму.

Ситуація в якій виявилося, що взимку немає кому чистити дороги і сипати піщано-сольову суміш склалася в Пирятинському районі області.

На сполох б’є місцева автоінспекція. Начальник відділення ДАІ з обслуговування Пирятинського району Юрій Любімов повідомив, що підприємство, яке раніше займалося обслуговуванням доріг району, їх розчисткою від снігу, – райавтодор, припинило своє існування на теренах району.

Через «безхозну» сьогодні територію пролягають одразу кілька міжрегіональних автотрас, а також внутрішньообласні дороги. Зокрема немає обслуговувача у Сумського і Прилуцького напрямків. Кому тут вже за кілька тижнів боротися зі сніговими заметами та крижаною кіркою – на місці визначити не можуть.

Частково функції автодору чиновники переклали на «ДРП-3», але «акцент» місцеве підприємство робитиме на обслуговуванні головного шляху Київ – Харків. Решті трас дорожники обіцяють приділяти увагу в межах своїх сил – лише за повного порядку на них.

Коментарі