•  

​В ПолтНТУ відбулася авторська лекція голови Комітету економістів України Андрія Новака

7700
​В ПолтНТУ відбулася авторська лекція голови Комітету економістів України Андрія Новака


20 квітня в Полтавському національному технічному університеті голова Комітету економістів України, к.е.н. Андрій Новак провів авторську лекцію на тему: «Як підняти українську економіку».

Студенти та викладачі ПолтНТУ відвідали лекцію українського вченого, кандидата економічних наук Андрія Новака на надзвичайно важливу для умов сьогодення тему: «Як підняти українську економіку?».

Головна проблема України – це те, що за 24 роки незалежності в Україні не було жодної економічної моделі розвитку. Спасіння у корпораціях – провідних суб’єктах глобальної економіки, які випускають найбільш конкурентну і якісну продукцію, - переконаний автор.

На думку Андрія Новака, в Україні необхідно формувати свої вертикальні корпорації виробників готових споживчих товарів і поступово відвойовувати спочатку внутрішній ринок української продукції, а потім виводити її на зовнішній ринок. За підрахунками економіста, на сьогоднішній день в Україні на базі приміщень заводів і фабрик спокійно можна сформувати близько сотні українських вертикальних корпорацій: близько 30-ти – в секторі промисловості, 30 – аграрному секторі, 30 – у секторі послуг і близько 10 – у Hi-TECH-високотехнологічному секторі.

Науковець також презентував п’яте видання своєї книги «Як підняти українську економіку», яку наприкінці лекції автор подарував студентам і викладачам.

Зустріч пройшла в надзвичайно цікавому форматі та цілком зрозуміло розповідав про непрості економічні поняття.

Отже, «Альтернатива є!», – підсумовує Андрій Новак і доводить свої слова практичними порадами, які розуміють не лише фахівці, а й звичайні люди. Його економічні поради, які спрямовані на позитивне вирішення фінансових і економічних проблем суспільства, стають гарними підказками як на макроекономічному, так і на побутовому рівні.

Коментарі