•  

В Росії істерика і паніка – член законодавчих зборів Санкт-Петербургу

530
В Росії істерика і паніка – член законодавчих зборів Санкт-Петербургу

«В країні атмосфера істерики і страху. Те, що відбувається в Росії зараз – це масове запаморочення. Внутрішня пропаганда, що захопила телебачення, апелює до найгірших якостей і емоціям людей – до злоби, агресії, невігластву, нетерпимості. З’ясовується, що все це було приховано не так вже й глибоко, щоби не виявляти за такої масованої ‘накачці’».

Проте люди ще у повному обсязі не відчули на собі цей інфляційний удар. Путін запровадив санкції проти своєї країни, а не проти Заходу. Будь-яка людина, що ходила крамницями, бачить як зростають ціни, причому практично на всі продукти.

Лише ясна і достатньо жорстка позиція , яка буде заявлена переважною більшістю країн Європи, зможе реально подіяти. Подіяти зможуть санкції проти персонально Путіна, капіталів, активів, тощо.

Нажаль, ми бачимо, що в різних європейських країнах були сформовані серйозні групи впливу за допомогою великих грошей з Росії. Якщо хтось вважає, що зараз потрібно займатися примиренням і відкладати якісь санкції – це недалекоглядна позиція. Якщо дійсно стоїть завдання зупинити агресію, змінити цю політику, то її інструментом може бути лише жорстко заявлена позиція.

Путін вихований так, що будь-яку інтелігентність, поступки і компроміси він сприйматиме як слабкість. І це диктує йому необхідність йти далі. Він розуміє лише мову сили.

В Україні, звісно війна, дарма що не оголошена. Можна називати все це інакше – це озброєна агресія, оскільки озброєні військовослужбовці однієї держави присутні на території іншої держави без відповідних міжнародних угод, дозволів, тощо. Після поховання «псковських десантників», уже ніхто не може сумніватися в тому, що російські військовослужбовці беруть участь в бойових діях в Україні.

Причому вони це роблять на боці озброєних сепаратистів, там присутня російська військова техніка, яка потрапила туди через російський кордон. Я сподіваюся, що жоден не вірить в казки про те, що на території Донецької і Луганської областей наявні якісь невичерпні склади, з яких можна діставати танки, БТРи, БУКи, зенітно-ракетні комплекси та все інше, чим вдосталь озброєні сепаратисти. Все це надходить з Росії. Тому це агресія, що ведеться, нехай і неоголошеної війни.

Посилання на джерело: http://www.kavkazcenter.com/

Коментарі