•  

В сесії облради зробили перерву до 14 травня: Ворона врятував газові проекти Головка-Жиденка

1870
В сесії облради зробили перерву до 14 травня: Ворона врятував газові проекти Головка-Жиденка

Хиткий кворум, 68 депутатів зі 120, з яким вранці почала працювати 28 сесія обласної ради, розсипався вже на заслуховуванні четвертого питання – в порядку денному їх було шість десятків.

Після перерви депутати заслухали звіт головного міліціонера області, а уже на наступному звіті – прокурора, стали розходитися. Проголосувати за прийняття до відома - вже не вистачило голосів.

На межі фолу, з 61-62 голосами "за", головуючий протягнув голосування лише по трьох найважливіших питаннях – виділили гроші на дитячу оздоровчу кампанію, яка починається раніше ніж депутати зможуть зібратися знов, ветеранам до Дня перемоги і АТОшникам – на цьому депутати в залі остаточно "вичерпалися".

На кожне результативне голосування по три-чотири рази табло показує провали – нестачу кворуму. Окремих деапутатів навіть зловили на голосуванні за двох - за компютером сусіда, але і вони не рятували загальну картину.

Не розглянутим зокрема лишився скандальний пакет з 12 питань «Головка-Жиденка».

Питання про виділення під розробку низки нових нафтогазових покладів на території області. І хоча формально кворум для їх розгляду ще лишався очевидно, що лобістам газовиків було невигідно щоб результати голосування залежали від противників дерибану родовищ, яких в облраді хоч і одиниці, але всі вони були присутні в залі.

Рятуючи проекти Головка і Жиденка, голова облради Петро Ворона оголошує перерву в засіданні – аж до 14 травня: сподіваючись наступного разу просто задавити кількістю голосів «за» нечисельних противників роздачі державних покладів приватникам.

Разом з цим в порядку денному лишились не розглянутими ще близько півсотні питань.

Коментарі