•  

В Слов’янську затримали полтавчанина, який перевозив боєприпаси з окупованого Донецька

1760
  • apps/f918e6a63c72422b8f89c298e0963a18.jpg
  • /media/cache/1c/10/1c1057f3efc312ea6167544bc8d64db8.jpg


На залізничному пероні у місті Слов’янськ правоохоронці затримали 27-річного полтавчанина, який перевозив бойові гранат з Донецька, повідомили в Управлінні МВС України на Донецькій залізниці.

Зловмисником виявився житель Полтави, який на даний момент ніде не працює, пише видання «Сегодня.ua». Правоохоронці знайшли у нього і конфіскували гранати і запали, дві РГ і одну Ф-1. Наразі вилучені боєприпаси направлені на перевірку в експертну лабораторію.

Під час допиту, чоловік розповів, що ще на початку грудня поїхав з Полтави до Донецька на похорон тітки і залишився в місті для того, щоб продати майно. Після того, як він отримав певні кошти, і збирався їхати додому, на Донецькому автовокзалі зустрів двох озброєних «ополченців», одягнених у військову форму, які і запропонували полтавчанину придбати у них бойові гранати. Чоловік погодився і вже з покупкою направився автобусом до Слов’янська, де на залізничному пероні потрапив під підозру правоохоронців, які оглянули його багаж.

З міркувань безпеки, дві гранати чоловік замотав клейкою стрічкою, а одну поклав до банки з медом. Правоохоронцям чоловік пояснив, що купив гранати на «всяк випадок». Що він саме мав на увазі, пояснити не зміг.

Марина Левчук

Коментарі