•  

В Україні не виконується закон про демобілізацію?

2640
В Україні не виконується закон про демобілізацію?

У бойових частинах ЗСУ порушують наказ Верховного головнокомандувача. Про це повідомляє Комітет солдатських матерів України. 

Згідно з їх даними, з місць дислокації сил ЗСУ надходять численні скарги від підлягаючих демобілізації військовослужбовців про порушення Указу Президента України № 328/2015 "Про звільнення з військової служби військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації в особливий період відповідно до Указу Президента України № 607 від 21 липня 2014 "Про часткову мобілізацію".

Фото вказівок командира військової частини ПП В2970 

Звернення до Міністра оборони всеукраїнської громадської організації у Полтавській області "Товариство українських офіцерів":

Згідно з цим указом, бійці, які призивалися в ЗСУ в липні 2014 року, підлягають демобілізації. Зараз вони вже повинні перебувати вдома з рідними і близькими. Однак командири бойових частин самовільно здійснюють переведення солдатів з частини в частину і перешкоджають відправленню військовослужбовців додому.

В особливо важкому становищі знаходиться особовий склад 1 механізованого батальйону 17 окремої танкової бригади, що дислокується на передовій в районі м Попасна. Основну частину батальйону складають призовники липня 2014, з вересня знаходяться в зоні АТО.

Коментарі