•  

В Україні замовчують епідемію туберкульозу?

1760
В Україні замовчують епідемію туберкульозу?

Українці, які хочуть поїхати у відрядження чи виїхати в розвинені країни, зокрема, Америку, Канаду, США, Велику Британію, Нову Зеландію та інші, стикнулися з проблемою. Уряди багатоьох розвинених держав бояться, що громадяни країн третього світу (Україну вони ставлять в один рядок із найбіднішими країнами Африки) можуть бути хворими на туберкульоз через низький рівень життя та нерегулярне медичне обстеження. 

Для виїзду за кордон українцям треба пройти флюорографію, але довідки підходять тільки з однієї організації - Міжнародної організації з міграції в Україні. Вартість результату флюорографії в ній становить 2650 грн., що в сто разів дорожче за вартість результату з будь-якої державної лікарні чи клініки України.

Виходить, країни Європи та світу переймаються підвищеним ризиком епідемії туберкульозу в Україні, про яку влада не говорить ані слова. Дивує і те, що довідки треба замовляти тільки в Київському МОМі, який користується монополією (довідки підходять тільки звідси) й виставляє набагато завищену варість обстеження своїх громадян, які вирушають за межі України. 

Коментарі