•  

В Україні зареєстровано вже більше мільйона переселенців із тимчасово окупованих територій

110

Загалом за даними Управління з координації гуманітарних питань ООН та Міністерства соціальної політики, станом на 23 березня 2015 року в Україні було зареєстровано 1178000 переселенців із тимчасово окупованих територій (АР Крим, частин Донецької та Луганської областей).

Традиційно популярними напрямами переселення залишаються підконтрольні українській владі території Донбасу, Харківщина, Київщина, Дніпропетровщина й Запоріжжя.

Безпосередньо від початку проведення Антитерористичної операції зі сходу України до інших областей було переселено 789 тис. 656 людей.

Про це повідомила під час брифінгу речник Державної служби з надзвичайних ситуацій України Наталія Бистра.

“Від початку АТО до інших областей України було переселено 789 тисяч 656 осіб, з них 137 тисяч 503 – діти, 372 тисячі 290 – люди з обмеженими можливостями і особи похилого віку”, – зазначила вона.

За даними ДСНС, за минулий тиждень до пунктів зустрічі у Донецькій області та обласного регіонального штабу звернулися 613 людей, з них 30 – діти, 22 – люди з обмеженими можливостями.

Зі слів Бистрої, в основному люди залишали територію, що знаходиться під контролем терористів.

За два місяці з прифронтових територій та територій, що піддавалися постійним обстрілам зі сторони проросійських бойовиків з Донецької та Луганської областей було вивезено, а також залишили самостійно 14 тис 168 людей, серед них 2 тис. 309 дітей та 389 інвалідів та людей похилого віку.

Олександр Сергєєв

Коментарі