•  

В УМВС Полтавщини бійці батальйону «Полтава» тренувались надавати першу медичну допомогу в екстремальних умовах

330
В УМВС Полтавщини бійці батальйону «Полтава» тренувались надавати першу медичну допомогу в екстремальних умовах

Вчора, 15 січня, в будівлі УМВС України в Полтавській області бійці батальйону спеціального призначення «Полтава» тренувались надавати першу медичну допомогу в екстремальних умовах: під час бойових дій та надзвичайних ситуацій. Свої знання та досвід передавали спецпризначенцям досвідчені лікарі, передає Управління міліції області.

Спеціалісти приділяли увагу правильному огляду пораненого, зупиненню кровотечі, транспортуванню постраждалого до безпечної зони, тактично правильному підходу і відходу групи з поля бою.

«Частина навчених правоохоронців вже загартована в боях у зоні АТО, частина готова рушити на схід держави. Тактико-медичні навчання продовжуватимуться й надалі, і все більше правоохоронців володітимуть професійними знаннями надання допомоги на долікарському рівні, адже дуже часто на війні життя людини може залежати саме від уміння військових надавати людям першу медичну допомогу», - розповів командир «Полтави» Юрій Анучін.

Головна мета тренувань – навчити особовий склад правильно надавати першу допомогу на рівні м’язової пам’яті. Дії максимально прості та водночас ефективні, перевірені часом та тисячами врятованих життів.

Коментарі