•  

Вакарчук привіз із собою до Полтави одіозну Інну Совсун

1980
Вакарчук привіз із собою до Полтави одіозну Інну Совсун

Намагаючись повторити успіх Зеленського, Святослав Вакарчук поєднує діяльність артиста з риторикою приведення до влади «нових облич». Якщо перше йому вдається (хоч це справа смаку), то з другим, як і в Зеленського, в нього проблеми. Нові обличчя виявляються не особливо новими.

Під час візиту до Полтави, що відбувся 2 липня, Святослава Вакарчука супроводжували не лише місцеві мажоритарники, але й окремі кандидати, що балотуються до парламенту за списком «Голосу». Серед них виявилася і колишня заступниця міністра освіти Інна Совсун (№16 у списку).

Совсун працювала в уряді у 2014-2016 роках, коли МОН очолював Сергій Квіт. Саме вона стояла за більшістю ініціатив, які були критично оцінені в освітянському середовищі.

Особливо критику дістала ініціатива Совсун стосовно радикального скорочення обсягів викладання у вузах предметів гуманітарного циклу включно з історією України. Адже йшлося про предмети, які навчають студентів критичного мислення. Плани відмовитися від викладання української історії для багатьох узагалі стали шоком. Бо історія України – це предмет, покликаний відігравати ключову роль у процесі патріотичного виховання.

Боротьба Совсун із «патріотичними пережитками» була цілком очікуваною. У вужчих колах чиновниця відома прихильністю до лівих поглядів. До призначення на урядову посаду вона неодноразово публікувалася у видання неомарсистського спрямування.

У «Голосі» Інна Совсун офіційно відповідає за питання освіти. Не виключено, що в разі потрапляння «Голосу» до парламенту та участі партії у формуванні коаліції Совсун будуть просувати на посаду очільника МОН.

Схоже

Макрон заявив, що віддає перевагу мігрантам із Африки, аніж представникам ...

Розкол у «Слузі народу» наростає. Можлива коаліція з «Голосом» або ...

Новозеландську владу закликають скасувати урочистості до ювілею висадки Джеймса Кука

Влада Нью-Йорка «пробила чергове дно»: нелегалів не можна назвати чужинцями

Іспанці готуються до перенесення останків генерала Франсиско Франко, який урятував ...

Коментарі