•  

Вакарчук виявився «найдорожчим» користувачем Facebook в Україні

330
Вакарчук виявився «найдорожчим» користувачем Facebook в Україні

Близько третини мільйона гривень на день – саме такі суми останнім часом витрачає партія Святослава Вакарчука «Голос» на рекламу своєї основної сторінки в соціальній мережі Facebook.

Дані стосовно політичної реклами були оприлюднені самою соціальною мережею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакарчук привіз із собою до Полтави одіозну Інну Совсун

Згідно з цими даними, на рекламу своїх основних сторінок українські політики заплатили у червні та липня 1 314 455 $. За ці гроші українці побачили 25550 платних публікацій політичного змісту.

Найбільшим замовником політичної реклами стала сторінка партії «Голос». На рекламу цієї сторінки було витрачено понад 120 000 $. Причому половину цієї суми було витрачено за останній тиждень. Друге місце посіла сторінка «Європейська солідарність».

Лиш минулого дня на рекламу матеріалів сторінки «Голос» було витрачено 13 666 $. «Європейська солідарність» витратила 10 000 $, а інша сторінка, що рекламує політсилу попереднього президента, «Петро Порошенко», витратила 4 392 $. Реклама сторінки «Слуга народу» обійшлася партії Зеленського 3 654 $.

Вказані числа не відображають загальні суми фактичних витрат на політичну рекламу. Адже крім основних сторінок політичних партій є додаткові, зокрема регіональні. Крім того, кошти часто витрачаються на рекламу з неофіційних сторінок та сторінок ЗМІ.

Окрім оплати реклами у соцмережах політичні партії витрачають значні суми на роботу лояльних користувачів – від топ-блогерів до «ботів», які виконують «чорну роботу» (репости та вподобання матеріалів основних сторінок та топ-блогерів, дискредитація опонентів у коментарях тощо).

Святослав Вакарчук позиціонує себе як антиолігархічного політика. Зокрема він заявляв, що його партія «не бере ні копійки» у олігархів.

Схоже

Розкол у «Слузі народу» наростає. Можлива коаліція з «Голосом» або ...

Асоціація міст України просить провести місцеві вибори наступного жовтня

Нардеп від «Слуги народу» не запам’ятав прізвище прем’єра, за якого ...

«Еротична» фотосесія Надії Савченко на березі Балтійського моря: реакція соцмереж

«Рідне місто» помітило проблеми міста. Удовіченко мітить на крісло мера

Коментарі