•  

Валерій Головко – далеко не відмінник у своїй діяльності

3830
Валерій Головко – далеко не відмінник у своїй діяльності

«Ділова столиця» представила рейтинг губернаторів України на перше півріччя 2015 року.

Висновки зроблені на основі офіційної інформації з Державного комітету статистики України.

Усім областям (без окупованого Криму і наполовину окупованого Донбасу) за кожним критерієм нараховувалися бали, які потім сумувалися.

У Головко - найбільше падіння торгівлі та лише 16 місце.

На Полтавщині оборот роздрібної торгівлі за півріччя склав лише 76,1% від обороту січня-червня 2014 - це найгірший результат серед усіх регіонів (за сім місяців - 77,6%, також останнє місце). Керівництву області  потрібно було б подумати про додаткові, стимулюючі споживчий попит, заходи. Але поки голова ОДА Валерій Головко (-21,5 бали) днями констатував наявність "окремих галузей і підприємств", які проігнорували навіть Сорочинський ярмарок, куди зазвичай привозили свою продукцію.

Також Полтавщина відзначилася найбільшою заборгованістю місцевих бюджетів перед організаціями, що надають ЖКП (у перерахунку на одного жителя), входить до трійки регіонів з найгіршою динамікою експорту, найбільшою часткою працівників, переведених на неповний робочий тиждень, і найвищою смертністю населення, посідає четверте місце знизу по народжуваності. А кращі результати області - найнижча у країні смертність дітей у віці до одного року, друге місце серед регіонів із найменшою часткою працівників, що перебували в неоплачуваних відпустках, і четверте - з найменшим зростанням споживчих цін. Також Полтавщина виявилася п'ятою по капітальних інвестиціях на душу населення, проте загальний обсяг капінвестицій, в порівнянні з січнем-червнем минулого року, скоротився на 42,6% - найгірший результат серед усіх мирних регіонів.

Коментарі