•  

Валерій Головко прокоментував політичні амбіції «Батьківщини»

3300
Валерій Головко прокоментував політичні амбіції «Батьківщини»

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА відзвітувався за роботу протягом 2015 року. Він доповів про досягнення за минулий рік на сьомій сесії Полтавської облради. Зокрема, Головко зазначив, що найближчим часом має розпочатися капітальний ремонт дороги Полтава - Олександрія.

– Ми хочемо розпочати ремонт доріг за підтримки обласного бюджету. У планах – капітальний ремонт дороги Пирятин - Лохвиця. Сподіваюся, що встигнемо захистити проект і розпочати ремонт шляху дороги, яка сполучає Дніпропетровську і Полтавську область.

Євген Холод, заступник голови Полтавської облради, член партії «Батьківщина» критично висловився щодо діяльності Валерія Головка. Під час свого виступу Холод порушив питання про стан доріг в області, висловив невдоволення роботою голови ОДА щодо ремонту асфальтового покриття.

– На жаль, повинен сказати, що незадоволений ні роботою керівництва служби автомобільних доріг облавтодору, ні вами, Валерію Анатолійовичу, в цьому напрямку. Але у вас є час, будь ласка, виправляйтеся.

В інтерв’ю «Останньому Бастіону» Валерій Головко зазначив, що критика з боку Євгена Холода – винятково політичні амбіції «Батьківщини» в Полтавській облраді.  

Коментарі