•  

Валерій Головко захищає свою шкіру, а не країну

5720
Валерій Головко захищає свою шкіру, а не країну

Два тижні тому секретарка губернатора Полтавської ОДА обіцяла перетелефонувати журналістам «Останнього Бастіону» й назначити час для інтерв’ю з Валерієм Головком. Обіцянки так і залишилися обіцянками.

Відповідь на наше питання: "Чому губернатора Полтавської ОДА Валерія Головка захищає спецпідрозділ міліції швидкого реагування «Сокіл» і головне від кого", - ми досі не отримали? Потрапити до губернатора можна тільки й мріяти, охорона захищає Головка й від звичайного спілкування з людьми та журналістами.

До відома, «Сокіл» - це гарно озброєний підрозділ, у якому службу несуть навчені військовій справі бійці. І в той час, коли в зону АТО країна посилає 18-20 річних «зелених» і «нестріляних» хлопців, кремезні військові «Сокола», зарплата яким нараховується з наших із вами податків, стережуть губернатора Головка. Яке моральне право має останній тримати біля себе цілий спецпідрозділ у такий важкий для країни час, коли на Донбасі точаться військові дії. Головко відповіді не дав і на інтерв’ю не вийшов. Мабуть, пану губернатору немає що сказати матерям тих хлопців, яких замість озброєного «Соколу» відправили на війну.

Ми робили запит до начальника УМВС Олега Беха:

«Пане Олеже, що поруч із губернатором області Головком робить озброєний до зубів спецпідрозділ швидкого реагування «Сокіл»? Чи це їхня робота – охороняти Головка? Чому міліція утримується за рахунок податків із громадян, але цих самих громадян вона не захищає, а навпаки, охороняє чиновників від людей. Яке моральне та законне право має «Сокіл» захищати Головка, коли в АТО посилають недосвідчену молодь, хлопців щойно зі шкіл й університетів, а ті, хто все життя вчився воювати, ходять кабінетами за губернатором Полтавщини? За час війни на Донбасі вже загинуло більше наших співвітчизників, ніж за війну в Афганістані. Нашим бійцям на сході немає чим стріляти, зате в «Соколу», приставленого до пана Валерія, нова якісна зброя, якою вони не гребують користуватися і на активістах, і навіть жінках! – Згадайте події на Ляхова, 12 А, коли Головко дав наказ Беху виставити спецпідрозділ «Полтавщина» проти людей. Тоді військові почали давати людям стуснів, дісталося й слабкій статі.

За пів місяця Бех також не знайшов, що відповісти.

Через свого друга по крадіжкам Беха, Головко домовився й за «Сокіл» для своєї шкури – замість захищати країну від ворога та будувати укріплення, про що так любить поговорити губернатор, навчені й одягнені за наші з вами кошти бійці захищають провладного хабарника Головка – ось і вся відповідь. Такими темпами скоро кожен високопосадовець буде ховатися за "Альфою" чи "Соколом", а на війну будуть відправляти, мабуть, літніх людей і жінок. 

Ми більше ніж переконані, військові дії на сході країни закінчиться, щойно на позиції вийдуть досвідчені військові, які навчені стріляти й вести тактичну війну, а не молодь, яка й автомата в руках не тримала, а про тактику знає з підручників. А поки «Сокіл» й аналогічні підрозділи боронять не Батьківщину, а всіляких головків, стрелюків і бехів, доти матимемо війну з неминучими жертвами. 

Коментарі