•  

Валянки Бублика вимагають люстрації

4580
Валянки Бублика вимагають люстрації

Дивні діла твої, Господи! Тут важко не погодитися. Але ще дивніші діла відбуваються під куполом Верховної Ради, куди каральний меч Господній іще, схоже, не добрався. Адже якщо судити по заявах наших народних обранців, то усі вони (навіть комуністи і колишні регіонали) поділяються принаймні на три категорії:

а) чесні;

б) дуже чесні;

в) чесніші за всіх дуже чесних.

До третьої категорії, безперечно, відносить себе і пан Юрій Бублик, народний депутат України, якому довірили гордо нести прапор «Свободи» виборці Полтави. І цей «прапороносець», ще від часів, коли він ходив у валянках по полтавському Майдану, проявляючи неабияку сільську завбачливість, не втомлюється повторювати про «нещадну боротьбу з корупцією». Від тих часів у його лексиконі з’явилося і нечуване досі для його рідної Ковалівки слово «люстрація». Його Бублик, кажуть, повторює тепер навіть уві сні.

Нещодавно він навіть заявив про люстрацію прокурорів, про що сповістив громаду на власному сайті. Чим уже так дошкулили йому особисто прокурори, сказати важко. Однак, певна річ, що й цю когорту треба добряче «почистити». Тут ми погоджуємося. Але виникає питання: чи не краще б нардепу почати люстрацію одразу зі своїх колег? Ну, принаймні з себе самого! Як у відомому заклику: роби як Я! Утім це для Бублика було б доволі ризиковано, оскільки його самого свого часу (ще в період «головування» у Ковалівці) судили за зловживання і розбазарювання бюджетних коштів! Тоді вдалося викрутитися…

Утім це для Бублика було б доволі ризиковано, оскільки у 2012 році рішеннями Полтавського та Апеляційного судів визнаний винним у тому, що перебуваючи на посаді Ковалівського сільського голови він підробив документи (акти приймання-передачі "повітря"), які слугували безпідставному перерахування БЮДЖЕТНИХ коштів в сумі 31 тис грн.

Можна лише здогадуватись чого тільки Бублик не на підписував за час свого керування в Ковалівці.

Віктор МАМЧЕНКО

Коментарі