•  

Вартість квитків на «Мазепа Фест» у Полтаві починається від 50 грн

220
Вартість квитків на «Мазепа Фест» у Полтаві починається від 50 грн

Вартість квитків на концерт від 50 грн. Фестиваль стартує 25-го вересня о 15:00 на Співочому полі. Організатори пообіцяли привезти зірок. 

«Мазепа-Фест» може зібрати зірок-музикантів всеукраїнського масштабу – про це повідомили організатори фестивалю під час прес-конференції щодо самого заходу.

За словами директора фестивалю Дениса Данилейка, зараз йдуть перемовини щодо хедлайнерства одного з ведучих рок-гуртів України, але кількість таких колективів може зрости, якщо до дня концерту буде продана потрібна кількість білетів.

– Ми ведемо переговори щодо приїзду до Полтави одного з найвідміших рок-гуртів України. Назву не казатиму, є лише попередня домовленість про їх участь. Що потрібно для їх приїзду? Треба, аби люди купували квитки, які є у продажу на сайті «Concert.ua». Якщо продаж перепусток зросте – запросимо ще якісь гурти, з якими також маємо контакти – повідомив директор «Мазепа-Фест».

Вартість квитка на фестиваль у Полтаві – 50 грн., у день концерту – 70 грн. Роздруковані електронні квитки на вході обмінюються на браслети. Кошти, зібрані від продажів, підуть на організацію цього дійства, а прибуток – на потреби атовців, поранених бійців та переселенців з окупованих районів Луганської та Донецької областей.

Як зазначив Денис Данилейко, заявок на участь у фестивалі багато, але не всі гурти матимуть змогу виступити

– Особисто у мене на пошті 25 заявок від лише полтавських гуртів. Будуть колективи з усієї України. Обираємо від якості їх музики, та і часу у нас обмаль – лише близько 12 годин. Тому, на жаль, виступити зможуть не усі. Але ми їм запропонуємо взяти участь у заходах, пов’язаних із нашим фестивалем.

Також на фестивалі обіцяють козацьке шоу, майстер-класи, полтавських майстрів різних ремесл. Саме дійство буде проходити лише один день, це пов’язано із заходами до Дня міста. У наступні роки обіцяють розширення фестивалю, як у кількості днів, так і у кількості учасників та сцен.

Коментарі