•  

Вартість закордонного біометричного паспорту не перевищуватиме 1028 грн

2420
Вартість закордонного біометричного паспорту не перевищуватиме 1028 грн

В Управлінні Державної міграційної служби України оприлюднили інформацію про вартість оформлення біометричного закордонного паспорту. Нагадаємо, документи нового зразку можна оформити з початку 2015 року, а точніше з 5 січня, в перший робочий день відділень МСУ.

У вартість послуги входять:

  1. Держмито – 170 грн. (Декрет Кабінету Міністрів України від 21.01.1993 № 7-93 «Про державне мито»).
  2. Вартість послуг – 87,15 грн. (Постанова КМУ від 4 червня 2007 р. N 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання»).
  3. Вартість бланка (п. 4 Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг»)
  • з електронним чіпом (біометричний паспорт) – 261 грн.
  • без електронного чіпа - 204 грн.

Таким чином, оформлення документу для виїзду за кордон з електронним чіпом обійдеться українцям в 518,15 грн. Без електронного чіпу, паспорт коштуватиме 461,15 грн. Оформлення документу триватиме 20 робочих днів.

В разі термінового оформлення закордонного паспорту, протягом 7 робочих днів, вартість послуг і держмито подвоюється. В такому випадку оформлення паспорту коштуватиме 775,3 грн. В обох випадках, документи, необхідні для видачі паспорту потрібно подавати особисто.

Якщо з якихось причин, людина, що бажає отримати закордонний паспорт, не має змоги особисто готувати необхідний пакет документів, вона може звернутися в одне із 18 відділень Державного підприємства «Документ», повідомив на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. За його словами, це «прообраз майбутнього – єдиного вікна і повного спектру послуг, всі довідки зберуть і підготують самі. Нотаріуси, юристи і фотографи працюють в цих офісах». За такий додатковий сервіс передбачена окрема ціна, яка не перевищить 253 грн., запевнив Арсен Борисович. Сумарно такий закордонний паспорт максимально коштуватиме 1028,15 грн.

Марина Левчук

Коментарі