•  

Вбивцю із супермаркету в Харкові зловили, ним виявився військовий, - Генпрокуратура

660
Вбивцю із супермаркету в Харкові зловили, ним виявився військовий, - Генпрокуратура

Військова прокуратура по гарячих слідах розкрила резонансне вбивство у Харкові.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

ГПУ нагадує, що 30 липня було скоєно вбивство із застосуванням вогнепальної зброї в харківському супермаркеті «АТБ» по вул. Вернадського, 12.

«Завдяки своєчасному реагуванню вжитими заходами встановлено особу, яка вчинила вбивство. Ним виявився військовослужбовець однієї з військових частин Харківського гарнізону, який проходив військову службу за контрактом з березня поточного року. Крім того, встановлено, що вбивство скоєно з пістолета Макарова, викраденого з військової частини», - повідомляє ГПУ.

Відзначається, що в ході проведення слідчих дій військовою прокуратурою Харківського гарнізону у взаємодії з Харківським зональним відділом Військової служби правопорядку військовослужбовець, який скоїв вбивство, затриманий і поміщений на гауптвахту. Йому повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та вирішується питання про обрання запобіжного заходу - утримання під вартою.

Зброя, з якої скоєно вбивство, вилучена. Призначені відповідні судові криміналістичні експертизи. Санкція зазначених статей передбачає максимальне покарання до 15 років позбавлення волі, заявляє ГПУ.

Про те, що вбивцю з супермаркету у Харкові затримали, раніше повідомляв і нардеп Антон Геращенко.

Коментарі