•  

«Вбивцю» мера Кременчука підставили правоохоронці і адвокат – Кваліфкомісія

1430
«Вбивцю» мера Кременчука підставили правоохоронці і адвокат – Кваліфкомісія

Підозрюваному у вбивстві мера Кременчука міліція підсунула адвоката, що працював на звинувачення – вважає Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія Адвокатури Полтавської області.

Міліція, прокуратура і адвокат ще на перших етапах слідства підставили директора телекомпанії «Візит», який звинувачений у вбивстві мера Кременчука. До такого висновку прийшла перевірка.

Полтавський юрист Владислав Пожидаєв - «безплатний» адвокат, якого підозрюваному приписала міліція активно «співпрацював» із обласною прокуратурою у справі директора кременчуцької приватної телекомпанії «Візит», про це ідеться у висновку Комісії.

«Адвоката Олександру Мельнику «підсунули» слідчі, аби незаконно продовжити термін перебування під вартою. Мельнику пояснили: адвокати, найняті його родиною, не змогли приїхати до Полтави. І це в той час, як давній адвокат родини Руслан Лазоренко телефонував слідчому, аби довідатися, яка доля чекає його клієнта» - ідеться у висновку.

Раніше Олександр Мельник подав скаргу на незаконне поводження з ним під час перебування під арештом.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія Адвокатури Полтавської області вирішила, що дії першого адвоката директора «Візиту» призвели до порушення його права на захист.

В Кобеляцькому районному суді відбувається судовий процес, на якому прокуратура Полтавщини висунула обвинуваченні проти Олександра Мельника в замовленні двох вбивств — мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського суду Олександра Крижанівського. Сам директор «Візиту» відкидає звинувачення, називаючи його абсурдним. Він вважає, що справу проти нього сфабрикували, аби відібрати приватну телекомпанію.

Коментарі